O sklepie

Twórczy Smyk to projekt, który powstał przy współpracy doświadczonych i ceniących innowacje pedagogów, zdolnych i kreatywnych inżynierów i grafików oraz przedsiębiorstwa poligraficznego Polgraf.

Pomoce edukacyjne/dydaktyczne, które Państwu oferujemy stanowią połączenie asortymentu wiodących na polskim rynku firm edukacyjnych, produktów pozyskanych za granicą, a dostępnych dzięki uzyskaniu przez nas przedstawicielstw wyłącznych oraz przedmiotów, które wytwarzamy samodzielnie w oparciu o posiadane doświadczenie (tutaj wtyczka, która przeniesie nas do autorskich pomocy). Oferujemy Państwu duży wybór zabawek dla dziewcząt i chłopców w każdym wieku. Realizujemy również projekty niestandardowe, na zamówienie.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie wykonane są starannie, z materiałów wysokiej jakości i posiadają certyfikat CE. Dobierając towary, dbamy, by były one bezpieczne, estetyczne i edukacyjne. Stawiamy na zabawki mądre, które nie tylko bawią, ale i uczą. Dzięki nim dziecko poznaje świat, literki, kształty, dźwięki i wiele innych nieodkrytych dotąd tajemnic. 

Twórczy Smyk jest importerem i dystrybutorem renomowanych firm produkujących zabawki drewniane Goki, Melissa & Doug, Legler, Small Food Company, Majdan.

Naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu produktów najwyższej europejskiej jakości w najlepszych cenach. Pragniemy by każdy nauczyciel otrzymał od nas pomoce dydaktyczne, które wzbogacą i ubarwią jego pracę, by każdy rodzic mógł zadbać o rozwój swojego dziecka, a każde dziecko korzystające z naszych produktów zdobywało nowe umiejętności.

 

Nasz punkt odbioru zamówień jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00. Na miejscu możecie Państwo obejrzeć zabawki i dokonać zakupu, albo po prostu odebrać zamówione wcześniej produkty. 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, szkoły, przedszkola zainteresowane bliższą współpracą, prosimy o kontakt bezpośredni na adres: m.szewczyk@tworczysmyk.pl

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.