Zwroty i reklamacje

Zgłoszenie reklamacyjne:

Towary oferowane przez tworczysmyk.pl posiadają gwarancję producenta. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne (typu: wgniecenia, rozdarcia, obtarcia, rozcięcia etc.) oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem. Reklamacja towaru polega na zgłoszeniu obsłudze sklepu informacji o usterce przez formularz reklamacyjny, następnie wysłaniu produktu wraz z opisem reklamacji, (prosimy o dołączenie dowodu zakupu - paragon lub faktura) na adres biura firmy. Koszty wysyłki pokrywa kupujący.

UWAGA: tworczysmyk.pl nie odbiera przesyłek pobraniowych oraz wysłanych na koszt odbiorcy - tworczysmyk.pl. Po otrzymaniu informacji o reklamacji od Klienta, polegającej na wypełnieniu formularza reklamacji i zwrotów (dostępny w zakładce - formularz reklamacji i zwrotów)  i towaru stanowiącego przedmiot reklamacji wraz z opisem, przedsiębiorstwo Polgraf Barbara JAstrzębska jest zobowiązana do ustosunkowania się do reklamacji w ciągu 14 dni.

Zwrot towaru:

Prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny",(Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Rezygnacja może być częściowa lub z całego zamówienia.

Konsument zobowiązany jest zwrócić Towar w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu (oryginał paragonu lub faktury VAT). Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Konsumenta. Zwrot Towaru (koszt odesłania Towaru do Sklepu) odbywa się na koszt Konsumenta.
Uwaga: Sklep tworczysmyk.pl nie odbiera żadnych przesyłek pobraniowych.

Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD itp.

UWAGA: Prosimy, aby Klient poinformował tworczysmyk.pl uzupełniając i przesyłając formularz zwrotu towaru (dostępny w zakładce - formularz reklamacji i zwrotów) do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.